• pitati pitanje
    Pogledajte nedavne postove
    TEHNIČKE VIJESTI ljubitelji računala i napredni korisnici.
    Postavite pitanje i pružite podršku.
    , traje samo minuta.
  • Forum
  • TEHNIČKE VIJESTI Jezgra
  • Skladištenje
  • Današnje poruke

Kako preuzeti datoteke s Interneta izravno na bljesak voziti

• Pokretač niti flatearthling
  • početni datum
status
Nije otvoren za daljnje odgovore.
F

flatearthling

TS novak
Želim preuzeti neke vrlo velike datoteke s interneta. Je li moguće preuzimanje izravno na bljesak voziti bez pisanja na moj tvrdi disk? Imam dell 2300 w / pentium4 i Windows XP.
jobeard

jobeard

TS ambasador
na poveznici koja prikazuje preuzimanje kliknite desnom tipkom miša i spremi vezu kao ...
zatim idite na driveletter za pogon prstima i SAVE
SNGX1275

SNGX1275

TS Snage specijalne
Još uvijek mislim da ga stavlja u privremenu mapu prije nego što ga prebaci na IE pogon. Opera se preuzima izravno na pogon bez privremene smjernice, pa ako ono što je rekao jobeard ne uspije, možete pokušati.
pozdrav [HK]

pozdrav [HK]

Bok lijepo te upoznati!
Jedan od mojih glupljih prijatelja zagrizao je svoj bljesak voziti ... nešto slično će zasigurno smanjiti životni vijek vašeg bljeskalice.
status
Nije otvoren za daljnje odgovore.

Najnoviji postovi

• ManuelV
    Final Fantasy VII Remake prikolica s tematskom pjesmom cross-dressing Cloud značajke
  • Darth Shiv
    EU kreće naprijed sa poticajem za zajednički standard naknada nakon odlučnog glasanja
  • cliffordcooley
    Iowa odustaje od optužbi protiv sigurnosnih stručnjaka uhićenih zbog ispitivanja prodora suda
  • Danny101
    Novi kalifornijski zakon prijeti otkazom državnim slobodnjacima
  • Danny101
    Microsoft će nagraditi do 20.000 USD za pronalaženje ranjivosti u Xbox Liveu
  • Danny101
    SpaceX dovršava svoje četvrto uspješno lansiranje satelitske internetske usluge 'Starlink'
  • E
    Predloži prijedloge - koji dijelovi za moj proračun?
  • Evernessince
    Intel Core i9-10900K uočen u 3DMark bazi podataka s pojačanim taktom od 5,1 GHz