• Pitati pitanje
    Pogledajte najnovije postove
    TEHNIČKE VIJESTI ljubitelji računala i napredni korisnici.
    Postavite pitanje i pružite podršku.
    traje samo minutu.
  • Forum
  • TEHNIČKE VIJESTI Jezgra
  • Izgradite računalo
  • Današnje objave

Njegova Uklanjanje odjeka "Line in" s Realtek HD audio izlaza (ako nije audio efekt)

• Pokretač niti Zamahni tata
  • Početni datum
S

Zamahni tata

TS novak
Riješio sam vlastiti problem i mislio da bi drugi mogli profitirati jer nisam mogao pronaći rješenje pomoću internetske pretrage.

Činilo se da je moj Realtek HD Audio menadžer odjeknuo na mom "Line In" audio signalu. Već imate opcije zvučnih efekata "surround" i "equalizer" Namjestio sam ga, ali jeka se nastavila. Primijetio sam da je problem u osnovi dupliciranje audio ulaza Line In.

Prvi "izvor" koji sam pronašao bio je HD Audio manager. Možete otvoriti upravitelj i pregledati karticu 'Line In' - moja je imala glasnost reprodukcije koja nije nula (klizač NIJE sav ostavljen za reprodukciju nula). To ima smisla ako želite ispisivati ​​iz HD Managera.

Također sam pronašao drugi redak u "izvoru". Upravo sam u postavkama značajke "Line Entry" odabrao opciju "Listen to this device". Odjek je nestao kad sam ovo onemogućio.

Da biste pogledali ovu karticu svojstava 'Line In', desnom tipkom miša kliknite ikonu zvučnika u području obavijesti, a zatim odaberite Recording Devices (da, "Snimanje"). Zatim se kartica prikazuje u prozoru pod nazivom "Zvuk". Trebali biste vidjeti popis uređaja Line Line. Desnom tipkom miša kliknite ovu stavku i odaberite Svojstva. Otvara se prozor svojstava 'Line In'. Zatim odaberite karticu 'Slušaj'. Poništite odabir stavke "Slušaj ovaj uređaj". Ako imate moj problem, odjek bi trebao nestati.

Nadam se da ovo nekome pomaže. Samo pokušavam pomoći zajednici od koje mi je velika pomoć. : grinthumb
  • Ljubav
Reakcije: Mentor Mile
M

Michelle929

TS novak
Dva ista signala

Činiš pravu stvar ... rješavaš se ostalih ulaznih signala.
Jason25

Jason25

TS novak
Pozdrav tamo

I ja imam isti problem i upravo sam naišao na ovu nit. Da, poništavanjem odabira "Slušaj ovaj uređaj" izbjegava se odjek. Međutim, zvuk nije sjajan u usporedbi s ostavljanjem oznake (traka za odjek). Ako onemogućite sve uređaje za reprodukciju, u svojstvima zvuka, na kartici reprodukcije, zvuk i dalje dolazi odnekud, što je to? Neki zadani unutarnji zvučnik? To je ono što uzrokuje odjek. Želite li što onemogućiti?
G

Gunga Din

TS novak
Hvala, Swing Daddy. Vrlo korisne informacije!
blahiblipblah

blahiblipblah

TS novak
Također sam ga popravio jednostavnim uključivanjem audio miksera, zatim klikom na ikonu uređaja i klikom na karticu poboljšanja i odabirom "ništa" pod postavkom ... Postavljeno je na kanalizacijsku cijev, premda uopće nisam promijenio nijednu postavku.
Pauly

Pauly

TS novak
Možda imate problem sa stopom uzorkovanja. Imao sam isti problem s odjekom, a moj je problem riješen tako da je brzina uzorkovanja u sustavu Windows jednaka stopi uzorkovanja Realtek HD. Obje bi trebale biti postavljene na 16bit 48000Hz. Idite na Upravljačka ploča> Zvuk> Zvučnici (Realtek Audio uređaj)> Svojstva> Napredno, a zatim odaberite gornju brzinu uzorkovanja s padajućeg izbornika i primijenite. Odaberite karticu Zadani format u izborniku Realtek (kliknite ikonu zvučnika u donjem desnom dijelu sustava Windows), a zatim provjerite je li ista brzina uzorkovanja navedena na ovom padajućem izborniku.

Nadam se da ovo pomaže.
G

Gost

MOJ SPASITELJ !! Borim se protiv toga satima. Pripremali su se za užasne drivere dok ih nisam naišao.

PUNO TI HVALA !

--dw817--
J

Joffrey

TS novak
Za moja dva centa ... preuzimanje skype-a rezoniralo je s mojim realtekom i također onemogućilo ravnotežu. Skype je također stvorio pogreške u mojem snimanju gdje sam morao upotrijebiti rezultirajući disk da bih ga popravio. Nakon deinstalacije Skypea i ispravljanja mojih pogrešaka u registru, zvuk i ravnoteža realteka funkcionirali su u redu :)
G

Gost

Vaš mi je članak pomogao pronaći rješenje koje sam tražio cijeli dan. Bog vas blagoslovio što ste ovo poslali !!
G

Gost

Zahvaljujem, ovaj je savjet još uvijek vrlo koristan :).
LCDRTaylor

LCDRTaylor

TS novak
Znam da je post star tri godine, ali samo sam ti htio zahvaliti. Upravo su me iznervirale "lude" povratne informacije (laptop Realtek, primarni zvučnički uređaj na sekundarnom zaslonu) i nemoguće je pobijediti bez potpunog onemogućavanja mikrofona. Uz vaše rješenje, sada imam funkciju mikrofona i nemam povratnih informacija.
cndoke

cndoke

TS novak
Hvala vam na informacijama. Problem riješen.
Lewis Sierra

Lewis Sierra

TS novak
Hvala vam!! Problem riješen nakon jednog tjedna (y):lijep:
bigpapanoodle

bigpapanoodle

TS novak
Na ovaj efekt odjeka naišao sam nakon što sam uspio instalirati uređaj za hvatanje video zapisa na svoje stolno računalo (planiram prenijeti VHS kasete na digitalne snimke). Htio sam preslušati audio izlaz tijekom snimanja, pa izgleda da okvir "preslušaj ovaj uređaj" ostaje označen. Proguglali na Internetu i prvi rezultat bio je vaš post! Puno vam hvala što ste mi izgubili vrijeme.
Steve Wicklund

Steve Wicklund

TS novak
Deinstaliranje Skypea uspjelo mi je!
tehničar

tehničar

TS Ovisnik
To možete učiniti i putem svog ASIO-a.
Nismo mekani

Nismo mekani

TS novak
Hvala vam. Ovo mi je pomoglo. Tražio sam ovo.
A

afkruzirati

TS novak
Swing otac je rekao:
Riješio sam vlastiti problem i mislio da bi drugi mogli profitirati jer nisam mogao pronaći rješenje pomoću internetske pretrage.

Činilo se da je moj Realtek HD Audio menadžer odjeknuo na mom "Line In" audio signalu. Već imate opcije zvučnih efekata "surround" i "equalizer" Namjestio sam ga, ali jeka se nastavila. Primijetio sam da je problem u osnovi dupliciranje audio ulaza Line In.

Prvi "izvor" koji sam pronašao bio je HD Audio manager. Možete otvoriti upravitelj i pregledati karticu 'Line In' - moja je imala glasnost reprodukcije koja nije nula (klizač NIJE sav ostavljen za reprodukciju nula). To ima smisla ako želite ispisivati ​​iz HD Managera.

Također sam pronašao drugi redak u "izvoru". Upravo sam u postavkama značajke "Line Entry" odabrao opciju "Listen to this device". Odjek je nestao kad sam ovo onemogućio.

Da biste pogledali ovu karticu svojstava 'Line In', desnom tipkom miša kliknite ikonu zvučnika u području obavijesti, a zatim odaberite Recording Devices (da, "Snimanje"). Zatim se kartica prikazuje u prozoru pod nazivom "Zvuk". Trebali biste vidjeti popis uređaja Line Line. Desnom tipkom miša kliknite ovu stavku i odaberite Svojstva. Otvara se prozor svojstava 'Line In'. Zatim odaberite karticu 'Slušaj'. Poništite odabir stavke "Slušaj ovaj uređaj". Ako imate moj problem, odjek bi trebao nestati.

Nadam se da ovo nekome pomaže. Samo pokušavam pomoći zajednici od koje dobivam veliku pomoć. : grinthumb
Neko sam vrijeme proveo pokušavajući sve navedene "popravke" bez uspjeha. Otkrio sam jednostavnu lisicu koja radi s mojim sustavom. Prvo idite na upravljačku ploču. Idite na Realtek HD Audio Manager. Pod "zvučnim efektima" postavljena je mina na "gledalište". Postavio sam na NITO. Ovo je očistilo moj odjek i možda će raditi s vama.
Napokon uredio moderator:
W

warewgojin

TS novak
Swing otac je rekao:

Nadam se da ovo nekome pomaže. Samo pokušavam pomoći zajednici od koje mi je velika pomoć. : grinthumb
Kako ovo funkcionira u sustavu Windows 10 s konfiguriranim zvukom Realtek HD
Y

yesug

TS novak
Znam da je ovo staro, ali pomoglo mi je djelomično razumjeti problem odjeka. Evo prvog što sam učinio.

Korištenje CD playera spojenog na stražnji linijski ulaz i slušanje kroz prednju utičnicu za slušalice.

Prvi je problem bio u tome što je glasnoća bila na stalno niskoj razini jer je nisam mogao povisiti. Riješio sam ga provjerom postavki zvuka sustava Windows / upravljačke ploče zvuka / snimanja / linijskog ulaza / svojstava / slušanja i 'uređaja za preslušavanje'. Ali imao sam problema s odjekom. U Audio postavkama / Upravljačkoj ploči zvuka / Reprodukcija / Napredno provjerio sam je li format formata 2 ch-24 bit-48000hz, isto kao i postavke Realtek Audio Managera.

Vratio sam se u Realtek Sound Manager / Line In. Glasnoća snimanja i glasnoća reprodukcije postavljene su na 50%. Ono što sam otkrio da eliminira ovaj odjek jest smanjenje reprodukcije na 0 i povećanje snimanja na 90%.

Odjek je nestao i ja mogu savršeno prilagoditi glasnoću pomoću klizača za glasnoću Win.

Nadam se da ovo pomaže.
jpme19

jpme19

TS novak
Ovo je super stara nit, ali možda će vam pomoći i neki drugi nesretni googleri. Idite na svoju upravljačku ploču za zvuk, dvaput kliknite uređaj Realtek, kliknite naprednu karticu koja daje probleme, poništite opciju Omogući audio poboljšanja u odjeljku Poboljšanja signala.

Najnoviji postovi

• wiyosaya
    Značajka termostata Nest upozorava korisnike na potencijalne probleme s HVAC-om
  • amstech
    Nintendo potvrđuje da ove godine neće biti novih modela Switch
  • Lignje Iznenađenje
    Japanski milijarder otkazao je svoju djevojku na putovanju u SpaceX
  • I
  • B
    Samsung prema Microsoftu: Xbox Series X mora podržavati izuzetno široke monitore
  • G
    Apple je u potpunosti redizajnirao iOS karte, korisnici iz SAD-a prvo će ga dobiti
  • Lignje Iznenađenje
    Koronavirus ima koristi od širenja zlonamjernog softvera
  • T
    Crossover Tesla Model Y sada je u proizvodnji